Hakkımızda


Muğla’lı Bisiklet Severlere 1991 yılında hizmet vermeye başlayan Muğla Bisiklet, Elinde Bulundurduğu Marka Kalitesi, Ürün Çeşitliği, Bisiklet Tamiratına Verdiği Güven ve Uygun Ödeme Seçenekleriyle Tüm Bisiklet Severlerin Ortak Adresi Olmaya Devam Ediyor.

Temelleri 1991 yılında Şevki SANAYIR tarafından atılan Gözde Bisiklet adıyla ilk yıllarında tamirhane olarak hizmet vermiş, ilerleyen senelerde parça satışına da başlamıştır, Motor ve Bisiklet Karışık olarak devam tamirhanede 2013 Yılından İtibaren Muğla Bisiklet Bike Shop & Services Ünvanıyla Profesyonel olarak bisiklet satış , servis , yedek parça ve aksesuar olarak oğlu Doğan SANAYIR ile Birlikte Sürdürmektedir...

Bu gün firmamız Muğla'da Kron, Ghost, Bianchi, Carraro, Lapierre, Whistle, Tern bisikletlerinin yetkili satıcılığını yapmaktadır.

Ayrıca Shimano, XLC, Kron, Ghost, Bianchi, Carraro, Lapierre, Whistle, Tern Bisiklet,Yedek Parça ve Aksesuarlarının yetkili servisliğini de yapmaktayız.

1991'tan beri siz değerli bisiklet severlerin verdiği destek ve güvenle bugünlere gelen firmamız gelecekte de sizlere daha iyi ve üstün hizmet sunmaya devam edecektir.

Tasarım ve programlama: İlter Bilgisayar